• Kategorie
  • Szukaj
  • OKRYCIA WIERZCHNIE

Na dni , które rządzą się swoimi prawami pogodowymi dobrym wyborem będą kurtki i kamizelki. Tutaj znajdziesz okrycia wierzchnie na każdą porę roku. Są to płaszcze, kurtki, kamizelki, poncha, futerka.Tą odzież dobierzesz Sobie do danych stylizacji, bądż samą.Ważnym elementem w Twojej szafie będzie kurtka przejściowa, która zawsze Cię ochroni przed deszczem i wiatrem.Marka LEMONADA oferuje komfort noszenia i elegancję w jednym.

Niezastąpiona w swojej praktyce, to kamizelka która, dopełni elegancji każdej stylizacji. Będzie lekka i ciepła .W sklepie znajdziesz zarówno te które, założysz do eleganckiej sukienki, jak i te które, przy sportowych butach będą dopełniały całość stylizacji.

PRZENIEŚ SIĘ DO ŚWIATA PŁASZCZY

Nieodzowne sportowe czy eleganckie płaszcze, zawsze wyglądają stosownie do każdej sylwetki. W sklepie znajdziesz płaszcze które , mają podwójny charakter. I pasują do szpilek i do trampek. Polska marka CARMEL oferuje płaszcze bawełniane na podszewce, wiązane. Ich charakterystyczne szycie ,  spełnia wymogi powiązania stylu sportowo-eleganckiego.Marka ta oferuje paletę kolorów pastelowych.W sklepie znajdziecie również inne nakrycia wierzchnie , innych marek.

Na okres całoroczny znajdziesz tutaj szale z dodatkiem alpak.To rozwiązanie spodoba się każdej Pani.Szale pasują do wieczornych sukienek ale również do koszulek i trampek.Można je nosić także na kurtki skórzane.Wyglądają wtedy jak nieodzowny dodatek.A przy tym ocieplają.Oczywiście sama zdecydujesz jakie okrycie wierzchnie będzie pasowało do Twojej osobowości.Nasz sklep oferuje marki mniejszych firm, ale tych które wkładają całe swoje serce i pasję byś Mogła pięknie wyglądać.